Persian Language English Language

تلاش استان یزد برای جلب و جذب سرمایه گذاری خارجی در شرایط تحریم ها

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد گفت: علی رغم تحریم های ظالمانه آمریکا علیه ایران، تلاش ها و فعالیت های لازم برای جلب و جذب سرمایه گذاری خارجی توسط مرکز خدمات سرمایه گذاری استان در دست اقدام است و در این زمینه تلاش های لازم را انجام خواهیم داد.

ادامه مطلب

استاندار یزد : بهره گیری از جلب مشارکت در شهرداری ها؛ جایگزین مناسبی برای کمبود اعتبارات عمرانی

استاندار یزد با اشاره به کاهش درآمد های و لزوم باز کردن فضای جلب مشارکت در شهرداری ها عنوان کرد: بهره گیری از جلب مشارکت در شهرداری ها، جایگزین مناسبی برای کمبود اعتبارات عمرانی است.

ادامه مطلب

سیاست های وزارت اقتصاد در حوزه جهش تولید در یزد بررسی شد

مدیران دستگاههای استانی وزارت امور اقتصادی و دارایی طی نشستی که با رعایت اصول و موازین بهداشتی در محل اداره کل امور اقتصادی و دارایی برگزار شد؛ سیاست های اقتصادی این وزارت خانه را در حوزه جهش تولید بررسی کردند.

ادامه مطلب

تصویب دو طرح سرمایه گذاری جدید در زمینه نیروگاه خورشیدی و تولید هیدروکربن

در دویست و چهل و دومین جلسه هیات سرمایه گذاری خارجی علاوه بر تصویب دو طرح جدید سرمایه گذاری خارجی برای استان یزد، مجوز یک طرح تمدید و با انتقال بخشی از سود یک شرکت خارجی موافقت شد.

ادامه مطلب

مدیر كل اقتصاد و دارایی یزد: جهش تولید با حمایت اثربخش از حوزه تولید محقق می شود

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد با اشاره به تعیین شعار جهش تولید از سوی مقام معظم رهبری برای سال جدید، گفت: جهش تولید با حمایت اثربخش و کارا از تولیدکنندگان واقعی محقق می شود.

ادامه مطلب

اهدای 50 هزار ماسک بهداشتی از طرف سرمایه گذار چینی به بخش درمان یزد

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد گفت: یک سرمایه گذار خارجی از کشور چین با هماهنگی و نظارت مسئولان مربوطه بیش از 50 هزار عدد ماسک را با هدف کنترل و مقابله با ویروس کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی یزد اهداء کرد.

ادامه مطلب

استاندار در نشست سرمایه گذاری استان مطرح کرد: صدور مجوزهای بی‌نام، رویکرد اصلی جذب سرمایه گذاری در سال۹۹

استاندار یزد با اشاره به طولانی و کلافه کننده بودن بروکراسی اداری برای سرمایه گذاران عنوان کرد: به همین دلیل در حوزه هایی که فرصت سرمایه گذاری وجود دارد مجوز بی نام صادر می کنیم تا پس از ورود سرمایه گذار، بلافاصله و بدون دغدغه از بروکراسی طولانی اداری، کار اجرایی آغاز شود.

ادامه مطلب

استاندار یزد بر شكوفایی فرصت های سرمایه گذاری حوزه شهرداری ها تاكید كرد

استاندار یزد با بیان اینکه حوزه شهرداری ها دریایی از فرصت های سرمایه گذاری است؛ بر شکوفایی و استفاده از این فرصت ها در راستای توسعه و رونق اقتصادی تاکید کرد.

ادامه مطلب

خارجی ها متقاضی احداث نیروگاه خورشیدی 300 مگاواتی در یزد هستند

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد با اشاره به استقبال خوب سرمایه گذاران خارجی برای سرمایه گذاری در تولید انرژی خورشیدی در یزد گفت: سرمایه گذاران خارجی متقاضی احداث نیروگاه خورشیدی 300 مگاواتی در یزد هستند.

ادامه مطلب

گردهمایی شهرداران استان یزد با محوریت سرمایه گذاری دریزد برگزار شد

گردهمایی شهرداران استان یزد با محوریت شناسایی، احصاء و تدوین پروژه های سرمایه گذاری در محل مرکز خدمات سرمایه گذاری یزد برگزار شد.

ادامه مطلب

سایت گردشگری

ورود به سایت گردشگری مجازی :

سایت گردشگری

ورود به سایت گردشگری مجازی :