Persian Language English Language

پیگیری فرصت ها و بررسی پتانسیل های سرمایه گذاری استان

در سفر یک روزه کاری استاندار یزد به تهران و در  با معاون وزیر اقتصاد و رئیس کل سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی، پتانسیل های سرمایه گذاری و تصمیمات لازم در این رابطه گرفته شد

ادامه مطلب

آمادگی ایران برای واگذاری بیش از 50 میلیارد دلار طرح و پروژه های زیر بنایی ایران جهت سرمایه گذاری و تامین مالی خارجی

 وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان ضمن استقبال و اعلام همکاری همه جانبه جمهوری اسلامی ایران در اجرای طرح ابتکاری کمربند –راه(BRI)ارایه شده از سوی دولت چین ، از آمادگی  ایران برای واگذاری  بیش از 50 میلیارد دلار طرح و پروژه در بخش های مختلف جهت سرمایه گذاری و تامین مالی خارجی در این چهارچوب خبر داد.

ادامه مطلب

مدیر کل اقتصاد و دارایی یزد: باید از ظرفیت های اقتصادی استان یزد در راستای رونق تولید بهره گیری شود

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد با اشاره به نامگذاری امسال به سال رونق تولید، ظرفیت ها و توانمندی های خوب اقتصادی استان را یادآور شد وگفت: باید از این ظرفیت ها در راستای رونق تولید بهره گیری شود.

ادامه مطلب

سرپرست معاونت اقتصادی استانداری یزد کاهش مدت زمان صدور مجوز های سرمایه گذاری را خواستار شد

سرپرست معاونت امور اقتصادی استانداری یزد با تاکید بر رونق سرمایه گذاری در استان، تسریع در امور سرمایه گذاران و کاهش مدت زمان صدور مجوزهای آن را خواستار شد

ادامه مطلب

استاندار يزد: جهت دهی سرمایه گذاری مبتنی بر رویکردهای اشتغال/مشوق هاي سرمايه گذاري ويژه استان يزد شناسايي شود

«محمدعلي طالبي» با تاكيد بر جهت دهي سرمايه گذاري مبتني بر رويكردهاي اشتغال و ظرفيت منابع انساني متخصص بيان كرد: مشوق هاي سرمايه گذاري ويژه استان يزد شناسايي و فعال شود.

ادامه مطلب

گردهمایی مدیران کل منطقه پنج وزارت امور اقتصادی و دارایی در یزد برگزار شد

گردهمایی مدیران کل منطقه پنج وزارت امور اقتصادی و دارایی روز چهارشنبه به میزبانی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد در محل مرکز خدمات سرمایه گذاری این استان برگزار شد.

ادامه مطلب

یک مقام وزارت اقتصاد: شاخص ها، بیانگر رشد اقتصادی استان یزد است

مدیر کل امور استان های وزارت امور اقتصادی و دارایی با قدردانی از تلاش های  اداره کل  استان یزد گفت: سرانه ناخالص تولید، وضعیت صنعت، بیمه و سایر شاخص های اقتصادی، بیانگر رشد اقتصادی استان یزد است.

ادامه مطلب

30 فرصت جدید سرمایه گذاری یزد مورد تائید سازمان سرمایه گذاری کشور قرار گرفت

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد گفت: 30 فرصت جدید سرمایه گذاری این استان مورد تائید سازمان سرمایه گذاری، کمک های اقتصادی و فنی ایران قرار گرفت.

ادامه مطلب

یزد به عنوان پایلوت اجرای طرح تالار شیشه ای مجوزهای سرمایه گذاری کشور انتخاب شد

نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد گفت:  استان یزد به عنوان پایلوت اجرای طرح تالار شیشه ای مجوزهای سرمایه گذاری کشور انتخاب شد.

ادامه مطلب

سایت گردشگری

ورود به سایت گردشگری مجازی :

سایت گردشگری

ورود به سایت گردشگری مجازی :