Persian Language English Language

صدور سه مجوز سرمایه خارجی در حوزه نیروگاه خورشیدی در یزد در سال 96

علی نمازی در نشست سرمایه گذاری استان بیان کرد از ابتدای تشکیل نشست های سرمایه گذاری در استان یزد تاکنون مبلغ 65 میلیون دلار جلب سرمایه گذاری خارجی داشته ایم. وی با اشاره به اینکه از سال گذشته تاکنون نیز قریب به 18 میلیون دلار سرمایه خارجی را جذب کرده ایم، گفت: این سرمایه جذب شده به استان آورده شده و در حال بازدهی است.

ادامه مطلب

سرمایه گذاران استان، تحت حمایت قاطع و صریح مدیران هستند

استاندار یزد:سرمایه گذاران استان، تحت حمایت قاطع و صریح مدیران هستند استاندار یزد گفت: بزرگترین سرمایه نظام، اعتماد مردم است و آنهم ناشی از صداقت موجود در عملکرد مسوولین و نهادها و دستگاه هاست و نباید به هیچ عنوان این اعتماد کمرنگ و خدشه دار شود.

ادامه مطلب

بررسی فرصتهای سرمایه‏ گذاری در نشست نمایندگان تام‏ الاختیار مرکز

مطابق با شیوه‏ نامه مرکز خدمات سرمایه گذاری، جلسات هفتگی نمایندگان مرکز خدمات در روز دوشنبه مورخ 6/6/96 در محل سالن جلسات مرکز خدمات سرمایه‏ گذاری با دستور کار بررسی و تدوین فرصتهای سرمایه‏ گذاری استان برگزار شد. در این جلسه، ضمن معرفی پتانسیل‏های ملی و استانی در حوزه حمل و نقل، فرصتهای سرمایه‏ گذاری حوزه کشاورزی استان نیز ار

ادامه مطلب

قدردانی استاندار یزد از تلاش های اقتصاد و دارایی و خزانه استان یزد

استاندار یزد ضمن بازدید از بخش های مختلف اداره کل امور اقتصادی و دارایی و خزانه استان یزد، تلاش های این اداره کل را در سیاست گذاری مسایل اقتصادی، پیشبرد و رونق امور سرمایه گذاری و ساماندهی مسایل مالی ستود. 

ادامه مطلب

بخش های دولتی و خصوصی با همکاری هم برای رونق تولید و ایجاد اشتغال تلاش کنند

نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام اقتصاد مقاومتی، تولید – اشتغال گفت: بخش های دولتی و خصوصی باید با همکاری هم برای رونق تولید و ایجاد اشتغال تلاش کنند.

ادامه مطلب

مجوز چهار طرح سرمایه گذاری خارجی با 20 میلیون دلار برای استان یزد صادر شد

نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد گفت: سال گذشته مجوز چهار طرح سرمایه گذاری خارجی با سرمایه گذاری 20 میلیون دلار برای استان صادر شد.

ادامه مطلب

مدیر کل اقتصاد و دارایی یزد مشارکت بانوان شاغل را در پیگیری امور مرتبط خواستار شد

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد با اشاره به توانمندی بالای بانوان در عرصه های مختلف اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی خواستار همفکری و مشارکت جمعی بانوان شاغل در دستگاههای اجرایی برای پیگیری و حل امور، مسایل و مشکلات مرتبط با این حوزه شد.

ادامه مطلب

مسئولان اقتصادی کرمان از بخش های اقتصادی و سرمایه گذاری استان یزد بازدید کردند

مدیران و مسئولان اقتصادی بخش های دولتی و خصوصی استان کرمان در سفر به یزد از بخش های اقتصادی و سرمایه گذاری این استان بازدید کردند و با فعالیت های انجام شده در این بخش آشنا شدند.

ادامه مطلب

قدردانی معاون وزیر اقتصاد از مدیر کل اقتصاد و دارایی یزد

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت امور اقتصاد و دارایی در نامه ای از تلاش های مدیر کل تابعه این وزارتخانه در استان یزد در بازسازی و راه اندازی مرکز خدمات سرمایه گذاری استان یزد قدردانی کرد.

ادامه مطلب

انتشار اوراق مشارکت اسلامی برای اجرای طرح های عمرانی به استان یزد تفویض شد

معاون نظارت مالی اداره کل امور اقتصادی و دارایی و رئیس خزانه معین استان یزد سیاست دولت در اجرای طرح های عمرانی را انتشار اوراق مشارکت اسلامی شامل اسناد خزانه، تهاتر و صکوک اجاره برشمرد و گفت: صدور و انتشار این اوراق در سالجاری به استان تفویض شد و این کار از طریق بانک ملی به عنوان بانک عامل انجام می شود.

ادامه مطلب

سایت گردشگری

ورود به سایت گردشگری مجازی :

سایت گردشگری

ورود به سایت گردشگری مجازی :