Persian Language English Language

دو شرکت خارجی برای ارتقای سرمایه گذاری صنعت نساجی استان یزد اعلام آمادگی کردند

دو شرکت خارجی از کشورهای هند و اندونزی برای بهبود وضعیت و ارتقای سرمایه گذاری در صنعت نساجی استان یزد اعلام آمادگی کردند.

ادامه مطلب

فرصت های سرمایه گذاری حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات یزد ارائه شد

در نشستی با حضور مسئولان اقتصادی و سرمایه گذاری استان و نمایندگان تام الاختیار دستگاههای عضو مرکز خدمات سرمایه گذاری، فرصت های سرمایه گذاری حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ارائه شد.

ادامه مطلب

فرصت های سرمایه گذاری شهرستان های استان یزد

سرمایه گذاری از مهمترین دغدغه مسئولان اقتصادی و اجرایی  در مناطق مختلف استان یزد می باشد و آنها در این رابطه تلاش هایی را انجام داده و در برنامه خود قرار داده اند.

ادامه مطلب

معاون استاندار یزد : اتخاذ تصمیم های هدفمند برای اجرای طرح های اقتصادی و سرمایه گذاری در استان یزد

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی یزد،  " علی زینی وند " روز دوشنبه در نشست نمایندگان دستگاههای اجرایی عضو مرکز خدمات سرمایه گذاری استان افزود: توجه به پروژه های بزرگ اقتصادی و سرمایه گذاری از جمله راهبردی های اساسی استان است و هم اینک فعالیت ها در حوزه های مختلف از جمله آب، منطقه آزاد، ویژه اقتصادی به سرعت در

ادامه مطلب

فرصت های سرمایه گذاری شهرستان میبد بررسی شد

در نشست روز دوشنبه نمایندگان تام الاختیار دستگاههای اجرایی عضو مرکز خدمات سرمایه گذاری استان یزد، فرصت های سرمایه گذاری های پیش رو و تدوین شده شهرستان میبد بررسی شد.

ادامه مطلب

معاون اقتصاد و دارایی یزد: 6 پروژه سرمایه گذاری یزد در هیات سرمایه گذاری خارجی کشور بررسی شد

معاون اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد گفت: در اولین نشست هیات سرمایه گذاری خارجی کشور در سالجاری، شش پروژه سرمایه گذاری استان مطرح و بررسی شد.

ادامه مطلب

سایت گردشگری

ورود به سایت گردشگری مجازی :

سایت گردشگری

ورود به سایت گردشگری مجازی :