وزیر کشور در بازدید از غرفه استان یزد ششمین نمایشگاه ایران اکسپو ۲۰۲۴ IRAN EXPO از ابتکار عمل و خلاقیت مرکز خدمات سرمایه گذاری استان در معرفی فرصت های سرمایه گذاری و همچنین تلاش این مرکز در جلب و جذب سرمایه گذاری قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد احمد وحیدی گفت: این شیوه باید برای سایر استان ها الگو شود تا آنها بتوانند فرصت های سرمایه گذاری خود را بهتر معرفی کنند.
کیف سرمایه گذاری استان  در بازدید وزیر کشور از غرفه استان یزد تشریح گردید
معاون اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد گفت: در ششمین نمایشگاه ایران اکسپو ۲۰۲۴ IRAN EXPO فرصت‌های سرمایه‌گذاری و توانمندی‌های اقتصادی استان در قالب کیف سرمایه گذاری معرفی شده است.
سعید نورایمانی افزود: در این کیف 135 مجوز بی نام و آماده سرمایه گذاری استان با تضمین زیرساخت های لازم وجود دارد.
به گفته وی این نمایشگاه با حضور رئیس جمهور و شرکت بیش از دو هزار نفر از مدیران ارشد، صنعتگران، تجار و بازرگانان خارجی هشتم اردیبهشت ماه در محل نمایشگاههای بین المللی تهران گشایش یافت و تا 12 اردیبهشت ماه ادامه دارد.
وی اظهار داشت: در این نمایشگاه 135 فرصت سرمایه گذاری استان با حجم سرمایه گذاری اولیه 126 هزار و 231 میلیارد ریال در بخش های گردشگری، صنعت و کشاورزی به منظور معرفی و جذب سرمایه گذار عرضه شده است.
نورایمانی ادامه داد: این ظرفیت ها در تمامی شهرستان های استان یزد وجود دارد و زیرساخت های لازم از جمله زمین، آب، برق، گاز و غیره آماده است و سرمایه گذاران باید نسبت دریافت مجوز و انتقال سرمایه های خود اقدام نمایند.

پست های مرتبط