Persian Language English Language

سفر معاون اول رئیس جمهور به استان یزد

اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور به همراه وزرای نیرو و فرهنگ و ارشاد اسلامی به منظورافتتاح و بازدید از چند طرح مهم در زمینه های اقتصادی، گردشگری و فرهنگی و بهداشتی و بررسی خواسته های صنعتگران و تولید کنندگان استان و رفع مشکلات آن ها روز شنبه 16 اسفند ماه، به یزد سفر کرد.

ادامه مطلب

راههای استفاده از ظرفیت های سرمایه گذاری ایرانیان زرتشتی در یزد بررسی شد

راههای استفاده از ظرفیت های سرمایه گذاری زرتشتیان ایران طی نشستی با حضور نماینده ایرانیان زرتشتی در مجلس شورای اسلامی، متولیان امور اقتصادی و مسئولان مربوطه در یزد مورد بررسی قرار گرفت.

ادامه مطلب

متخصصان عضویت در هیات مدیره شركت‌ سرمایه‌گذاری یزد ثبت نام كنند

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد گفت: داوطلبان و متخصصان عضویت در هیات مدیره شرکت سرمایه‌گذاری استان یزد می‌توانند با مراجعه به سامانه تبادل اطلاعات نهادهای مالی (ستان) (www.setan.seo.ir) و تکمیل مدارک مورد نیاز، ثبت نام کنند.

ادامه مطلب

معاون سازمان بورس کشور: مشمولان سهام عدالت در سامانه سجام ثبت‌نام كنند

معاون نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس و اوراق بهادر کشور گفت: به منظور تقویت شرکت های سرمایه گذاری سهام عدالت از طریق انتخاب مدیران متخصص و افزایش قیمت سهام آنها، مشمولانی که مدیریت غیرمستقیم سهام عدالت را انتخاب کردند در سامانه سجام به نشانی  www.sejam.ir ثبت نام کنند. 

ادامه مطلب

رتبه سوم استان یزد در رضایت فعالان اقتصادی از عملکرد دستگاههای اجرایی مرتبط با محیط کسب وکار

استان یزد در طرح ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی مرتبط با محیط کسب وکار که توسط اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی ایران انجام شده است توانست رتبه سوم را در در رضایت فعالان اقتصادی از عملکرد دستگاههای اجرایی مرتبط با محیط کسب وکار در سال 1398 کسب نماید.

ادامه مطلب

حضور مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان یزد در رویداد مجازی بین المللی سرمایه گذاری سیفیت چین

بيست و دومين نمايشگاه بين المللي تجارت و سرمايه گذاري چين موسوم به سيفيت  2020 که درواقع بزرگترين رويداد تجارت و سرمايه گذاري چين، از دو بعد سرمايه فرستي و سرمايه پذيري محسوب می شود  از 18 الی 21 شهریور ماه 1399  (مصادف با 8  لغايت 11 سپتامبر 2020)  در شهر شيامن، با هدف گسترش زمينه هاي همكاريهاي تجاري، اقتصادي و سرمايه گذاري آن كشور با ديگر ك

ادامه مطلب

برای دومین سال پیاپی یزد در بخش اقتصاد و سرمایه گذاری در كشور برتر شد

اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد در ارزیابی های عملکرد وزارت اقتصاد برای دومین سال پیاپی در  سال 98 در بخش اقتصادی و سرمایه گذاری در کشور برتر شناخته شد و مقام نخست را در بین استان ها کسب کرد.

ادامه مطلب

43 فرصت سرمایه گذاری در حوزه عمران شهری استان یزد شناسایی شد

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد با تاکید بر استفاده از ظرفیت های سرمایه گذاری داخلی از شناسایی و تدوین 43 فرصت های سرمایه گذاری حوزه عمرانی شهری استان خبر داد.

ادامه مطلب

یزد، امن ترین استان كشور در زمینه امنیت سرمایه گذاری در زمستان 98

مديركل امور اقتصادي و دارايي يزد گفت: اين استان در ارزيابي مركز پژوهش هاي مجلس شوراي اسلامي، رتبه اول در پایش شاخص امنيت سرمايه گذاري به خود اختصاص داد و امن ترین استان هاي كشور در اين زمينه معرفی شد.

ادامه مطلب

سایت گردشگری

ورود به سایت گردشگری مجازی :

سایت گردشگری

ورود به سایت گردشگری مجازی :