Persian Language English Language

معاون وزیر اقتصاد: برای بهبود شرایط اقتصادی کشور باید روی سرمایه گذاری خارجی متمرکز شد

​​​​​​​معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی و رئیس کل  سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران گفت: برای بهبود شرایط اقتصادی کشور و رونق تولید باید روی سرمایه گذاری و منابع خارجی متمرکز شد؛ چیزی که بسیاری از کشورها  بر مبنای آن حرکت می کنند.

ادامه مطلب

با حضور معاون وزیر اقتصاد و نمایندگان مجلس نشست سرمایه گذاری و رونق تولید در یزد برگزار شد

نشست رونق تولید و سرمایه گذاری با حضور معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی و رویس سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی، نمایندگان مردم استان یزد در مجلس شورای اسلامی فعالان بخش خصوصی و مدیران دستگاههای عضو مرکز خدمات سرمایه گذاری استان در محل استانداری یزد برگزار شد.

ادامه مطلب

رئیس سازمان سرمایه گذاری ایران: حفظ سرمایه گذاری های خارجی اولویت سازمان سرمایه گذاری است

معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی و رئیس سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران با اشاره به تحریم های ظالمانه آمریکا علیه ایران گفت: حفظ سرمایه گذاری های خارجی از اولویت های این سازمان است.

ادامه مطلب

معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی: یزد از استان های فعال در حوزه سرمایه گذاری ‌است

معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی و رئیس سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران در نشست مجمع نمایندگان استان با بیان اینکه یزد از استان های فعال در حوزه سرمایه گذاری است، گفت: ‌استان یزد ظرفیت های بسیاری برای تبدیل شدن به قطب گردشگری بین المللی را دارد.

ادامه مطلب

استاندار یزد: اولویت های سرمایه گذاری استان با توجه به ‌اسناد توسعه و آمایش استان مشخص شده است/ ضرورت انطباق رویکردهای توسعه استان بر مباحث دینی، اجتماعی ‌و فرهنگی

استاندار یزد در نشست مجمع نمایندگان استان با تاکید بر به کارگیری همه ظرفیت ها و پتانسیل های استان برای تحقق رونق تولید، گفت: اولویت های سرمایه گذاری استان با توجه به ‌اسناد توسعه و آمایش استان مشخص شده است.‌

ادامه مطلب

پیگیری فرصت ها و بررسی پتانسیل های سرمایه گذاری استان

در سفر یک روزه کاری استاندار یزد به تهران و در  با معاون وزیر اقتصاد و رئیس کل سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی، پتانسیل های سرمایه گذاری و تصمیمات لازم در این رابطه گرفته شد

ادامه مطلب

آمادگی ایران برای واگذاری بیش از 50 میلیارد دلار طرح و پروژه های زیر بنایی ایران جهت سرمایه گذاری و تامین مالی خارجی

 وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان ضمن استقبال و اعلام همکاری همه جانبه جمهوری اسلامی ایران در اجرای طرح ابتکاری کمربند –راه(BRI)ارایه شده از سوی دولت چین ، از آمادگی  ایران برای واگذاری  بیش از 50 میلیارد دلار طرح و پروژه در بخش های مختلف جهت سرمایه گذاری و تامین مالی خارجی در این چهارچوب خبر داد.

ادامه مطلب

مدیر کل اقتصاد و دارایی یزد: باید از ظرفیت های اقتصادی استان یزد در راستای رونق تولید بهره گیری شود

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد با اشاره به نامگذاری امسال به سال رونق تولید، ظرفیت ها و توانمندی های خوب اقتصادی استان را یادآور شد وگفت: باید از این ظرفیت ها در راستای رونق تولید بهره گیری شود.

ادامه مطلب

سرپرست معاونت اقتصادی استانداری یزد کاهش مدت زمان صدور مجوز های سرمایه گذاری را خواستار شد

سرپرست معاونت امور اقتصادی استانداری یزد با تاکید بر رونق سرمایه گذاری در استان، تسریع در امور سرمایه گذاران و کاهش مدت زمان صدور مجوزهای آن را خواستار شد

ادامه مطلب

استاندار يزد: جهت دهی سرمایه گذاری مبتنی بر رویکردهای اشتغال/مشوق هاي سرمايه گذاري ويژه استان يزد شناسايي شود

«محمدعلي طالبي» با تاكيد بر جهت دهي سرمايه گذاري مبتني بر رويكردهاي اشتغال و ظرفيت منابع انساني متخصص بيان كرد: مشوق هاي سرمايه گذاري ويژه استان يزد شناسايي و فعال شود.

ادامه مطلب

سایت گردشگری

ورود به سایت گردشگری مجازی :

سایت گردشگری

ورود به سایت گردشگری مجازی :