Persian Language English Language

به دنبال انتشار فراخوان کاملی از مجوز های بی نام صادره در استان برای جذب سرمایه گذارن ملی و استانی هستیم/ دستگاه ها تا 10 روز آینده مجوزهای بی نام مورد نیاز حوزه خود را صادر کنند

استاندار یزد با بیان اینکه صدور مجوزهای بی نام یکی از اقدامات خوب صورت گرفته در حوزه سرمایه گذاری و اشتغال استان بوده و با تاکید بر صدور مجوزهای بی نام توسط دستگاه ها مسئول طی 10 روز آینده، گفت: با این اقدام، می توان فراخوان کاملی از مجوز های صادره در استان را به صورت ملی و استانی منتشر کنیم تا ظرفیت های سرمایه گذاری استان معرفی و افر

ادامه مطلب

كتاب تحولات اقتصادی استان یزد چاپ و منتشر شد

کتاب تحولات اقتصادی استان یزد در سال 1398 با استخراج آمارهای منتشر شده توسط مراجع آماری و تخصصی کشور در 19 فصل به همت معاونت اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان تهیه، تدوین، چاپ و منتشر شد.

ادامه مطلب

شرایط كسب و كار در مشاغل صنایع دستی یزد تسهیل شد

شرایط کسب و کار در مشاغل صنایع دستی استان با اصلاح آیین‌نامه اجرایی قانون بیمه قالی‌بافان و صنتعگران صنایع‌دستی در خصوص لزوم حذف شرط تمدید کارت مهارت فنی برای بیمه تأمین اجتماعی تسهیل شد.

ادامه مطلب

انتخابات مجمع شركت سرمایه گذاری سهام عدالت یزد 20 اردیبهشت برگزار می‌شود

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان یزد گفت: انتخابات مجمع عمومی و فوق العاده سهام عدالت به منظور انتخاب اعضای هیات مدیره شرکت سرمایه‌گذاری استان 20  اردیبهشت ماه جاری در سطح استان برگزار می‌شود.

ادامه مطلب

سفر معاون اول رئیس جمهور به استان یزد

اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور به همراه وزرای نیرو و فرهنگ و ارشاد اسلامی به منظورافتتاح و بازدید از چند طرح مهم در زمینه های اقتصادی، گردشگری و فرهنگی و بهداشتی و بررسی خواسته های صنعتگران و تولید کنندگان استان و رفع مشکلات آن ها روز شنبه 16 اسفند ماه، به یزد سفر کرد.

ادامه مطلب

راههای استفاده از ظرفیت های سرمایه گذاری ایرانیان زرتشتی در یزد بررسی شد

راههای استفاده از ظرفیت های سرمایه گذاری زرتشتیان ایران طی نشستی با حضور نماینده ایرانیان زرتشتی در مجلس شورای اسلامی، متولیان امور اقتصادی و مسئولان مربوطه در یزد مورد بررسی قرار گرفت.

ادامه مطلب

متخصصان عضویت در هیات مدیره شركت‌ سرمایه‌گذاری یزد ثبت نام كنند

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد گفت: داوطلبان و متخصصان عضویت در هیات مدیره شرکت سرمایه‌گذاری استان یزد می‌توانند با مراجعه به سامانه تبادل اطلاعات نهادهای مالی (ستان) (www.setan.seo.ir) و تکمیل مدارک مورد نیاز، ثبت نام کنند.

ادامه مطلب

معاون سازمان بورس کشور: مشمولان سهام عدالت در سامانه سجام ثبت‌نام كنند

معاون نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس و اوراق بهادر کشور گفت: به منظور تقویت شرکت های سرمایه گذاری سهام عدالت از طریق انتخاب مدیران متخصص و افزایش قیمت سهام آنها، مشمولانی که مدیریت غیرمستقیم سهام عدالت را انتخاب کردند در سامانه سجام به نشانی  www.sejam.ir ثبت نام کنند. 

ادامه مطلب

سایت گردشگری

ورود به سایت گردشگری مجازی :

سایت گردشگری

ورود به سایت گردشگری مجازی :