یک گروه سرمایه گذاری کشور چین در سفر به استان یزد ضمن آشنایی با ظرفیت ها و پتانسیل های سرمایه گذاری این استان آمادگی خود را در این زمینه اعلام کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی یزد، در نشستی که با حضور این گروه سرمایه گذاری ومسئولان اقتصادی و سرمایه گذاری استان در محل مرکز خدمات سرمایه گذاری یزد برگزار شد؛ ظرفیت ها، بسته ها و مشوق های حمایتی استان به این گروه سرمایه گذاری چینی ارایه شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد در این نشست گفت: سیاست گذاری در یزد برای جلب و جذب سرمایه گذاری در قالب بسته های حمایتی ارایه می شود و ویژه است.

محمد علی شاه حسینی افزود: هیچ تفاوتی در ارایه خدمات و سیاست های حمایتی میان سرمایه گذاران داخلی و خارجی وجود ندارد و حتی سرمایه گذاران خارجی از حمایت های ویژه تری برخوردارند.

وی اظهار داشت: همه خدمات از صدور مجوز، پرداخت تسهیلات، واگذاری زمین، مالکیت و انتقال آن در بسته های سرمایه گذاری خارجی پیش بینی شده است و سود سرمایه گذاری خارجی به نحو مطلوب حفظ می شود.

وی ادامه داد: در صورت تمایل سرمایه گذاران به سرمایه گذاری در استان خدمات و بسته های حمایتی در کمترین زمان ممکن ارایه می شود.

معاون استاند ار یزد در بخش دیگری از سخنانش گفت: یزد، چهارمین استانی صنعتی، دومین استان معدنی کشور و بهشت سرمایه گذاری در ایران است.

شاه حسینی افزود: در بخش کشاورزی، تولید و صادرات ظرفیت های خوبی دارد و محصولات و خدمات شرکت های دانش بنیان یزد بهترین است.

سیاست استان در زمینه سرمایه گذاری  توسعه و گسترش صنایع هایتک، دانش بنیان، انرژی خورشیدی و سایر صنایع پاک و غیر آلاینده است.

پست های مرتبط